eMTG - Forum

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
eMTG - Forum

    Moldova Super Stunt By ReMixXx and Shadow -Mapper WaRnIx 89.45.41.135:7777

    ReMixXx.
    ReMixXx.


    Mesaje : 6
    Data de inscriere : 31/12/2014

    Moldova Super Stunt By ReMixXx and Shadow -Mapper WaRnIx 89.45.41.135:7777 Empty Moldova Super Stunt By ReMixXx and Shadow -Mapper WaRnIx 89.45.41.135:7777

    Mesaj Scris de ReMixXx. Mier Dec 31, 2014 11:57 am

    HostNmame*:» Moldova Super Stunt « | /BuyVip - V.I.P  Free !
    Address*: 89.45.41.135:7777
    Players*:xx/150
    Ping*:134
    Mode*:Moldovean Server (MD/RO/ENG)
    Map*:Stunt-DM-Race-FreeRoam
    Atractii (un lucru sau mai multe care are tenta playeri sa vina pe servere):Serverul este nou acum deschis,cautam playeri si admini buni,avem o problema ca sunt din Moldova si nu am cum sa-l hostez,cine ma ajuta cu hostul va fi rasplatit cu RCON si Founders pe forum la adresa www.mss-server.gta-ru.com ,este un server foarte frumos din Moldova ,acum toti moldoveni puteti veni la noi pe server si sa va distrati ,va fi foarte frumos de Merry Christmas voi face cat mai frumos serverul si sa fiti multumit de iei ,acceptam orce player pe el din orce tara.Cred ca pan acum nu a fost vreodata deschis un server Moldovenesc ca nu ai cum sa-l hostezi dar cred ca va fi totul bine si vom ridica serverul la un nivel inalt.
    Va doresc sarbatori fericite (Merry Christmas).
    Puteti intra acum pe server ca este deschis nu-l pot tine 24/24 ca parinti numi dau voie ,dar gasiti ip la server pe forum www.mss-server.gta-ru.com

      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 3:11 pm